Глава Європейського космічного агентства достроково йде з посади

Генеральний директор Європейського космічного агентства (ЄКА) Ян Вернер покине посаду за кілька місяців до закінчення терміну повноважень.

Про це повідомляє прес-служба ЄКА.

Ян Вернер був обраний главою ЄКА в 2015 році. Термін його повноважень закінчується в липні 2021 року, проте Рада ЄКА на закритому засіданні вже провів вибори нового генерального директора. Вернер розповів, що після переговорів з головою Ради ЄКА він вирішив покинути пост, не чекаючи закінчення терміну повноважень.

«Ґрунтуючись на різних міркуваннях, ми з головою вирішили запропонувати Раді ЄКА офіційно затвердити нового директора в посади 1 січня 2021 року. Час, що залишився до цієї дати час буде використано для забезпечення плавного переходу », — повідомив Вернер.

Він додав, що після відходу з ЄКА повернеться до роботи в сфері цивільного будівництва.

Новим директором ЄКА стане Йозеф Ашбахер, що працює в структурах ЄКА з 1990 року. З 2014 року по теперішній час він керує програмою планування і координації Європейського інституту космічних досліджень в Італії.

У грудні 2019 року Рада ЕКА затвердив бюджет в розмірі 14,4 млрд євро на період 2020-2025 рік, який став найбільшим в історії агентства.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...