Французька журналістка випустила книгу про стосунки президента Франції та його дружини

Французька журналістка Гаель Чкалофф, яку пов’язує багаторічна дружба з подружжям Макронів, випустила книгу, в якій розповіла про дуже тісний зв’язок між президентом Франції і його дружиною.

Чкалофф стверджує, що перед написанням біографії вона дуже уважно спостерігала за відносинами між 43-річним Еммануелем і 68-річної Бріжит і прийшла до висновку, що пара в багатьох випадках діє як «згуртована одиниця», яка практично нічого не робить окремо один від одного.

Книга Tant Quon Est Tous les Deux ( «Поки ми разом») опублікована у Франції минулого тижня і розповідає про зворушливі взаємини подружжя, зокрема, про те, що президент країни кожні півтори години обов’язково дзвонить дружині, незважаючи на свою зайнятість.

Чкалофф стверджує, що вона просто «зачарована» історією кохання перших осіб Франції.

Мабуть це той рідкісний випадок, коли дружба журналіста і високопоставлених чиновників не вилилася в підсумку в копання в брудній білизні, а книга не одержує на світло скелети із сімейних шаф.

Раніше мати президента Франції Франсуаза Макрон-Ногес в інтерв’ю виданню Le Point розповіла, що тепер уже не дивиться на дружину свого сина і його колишню вчительку як на «даму легкої поведінки», хоча і не може ставитися до неї як до невістки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...