Facebook запустив функцію вибору експертів в групах

Соціальна мережа Facebook дозволила адміністраторам в групах вибирати з числа користувачів профільних експертів, чиї повідомлення позначатимуться спеціальним значком, повідомляється на сайті компанії.


«Ми запускаємо нову можливість для адміністраторів відзначати компетентних членів в їх групі як експертів групи … Після того, як експерти погодяться зі своєю роллю, навпаки їх імені в групі з’явиться значок, завдяки чому іншим членам групи буде легше відстежувати інформативні пости і коментарі від визнаних експертів», — повідомляє компанія.

Як повідомляє профільне інтернет-видання CNet, нова функцію «частково призначена для того, щоб допомогти соціальної мережі боротися з дезінформацією». Як пише видання, компанія намагається «вказати користувачам на більш авторитетні джерела на тлі поширення в мережі неправдивої інформації про коронавіруси, вакцинах і інших темах».

Соцмережа Facebook була заснована в лютому 2004 року 19-річним американським студентом Марком Цукербергом. Штаб-квартира розташована в Менло-Парку (Каліфорнія). Facebook також належать сервіси Messenger, WhatsApp і Instagram.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...