Дональд Трамп і ряд республіканців зареєструвалися в новій соцмережі

Дональд Трамп і ряд республіканців зареєструвалися в новій соцмережі Campaign Nucleus, створеної екс-менеджером передвиборної кампанії 45-го президента США Бредом Парскейлом, повідомляє Fox.

Відомо, що Campaign Nucleus з’явилася на світ ще в 2016 році, і останні п’ять років команда Парскейла мала можливість для спокійної і вдумливої ​​роботи над продуктом.

За заявами розробника, Campaign Nucleus захищена від стороннього впливу і дає можливість політичним організаціям донести свої думки до виборців.

«Дізнайтеся більше про інструмент, який призводить кампанії до перемоги», — йдеться на головній сторінці ресурсу.

Великі соціальні мережі, такі як Facebook, Instagram і Twitter чи не в прямому сенсі оголосили Трампу війну: ще під час президентських перегонів в США його контент нерідко позначався як фейковий, а після виборів у 45-го президента і зовсім забрали акаунти. Нещодавно в Facebook заявили, що будь-які публікації «з голосом Дональда Трампа» будуть безжально видалятися.

У Campaign Nucleus впевнені, що тепер у політика з’явилася можливість спілкуватися з виборцями, не побоюючись блокувань.

За заявами джерела, знайомого з платформою, Campaign Nucleus інтегрована з даними Республіканського національного комітету і дає можливість не тільки управляти контентом, але і відстежувати дії користувачів соцмережі, а також їх «переміщення в екосистемах» для досягнення практичних результатів у проведенні політичної кампанії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...