Дочка Скрипаля позбулася майна в Росії

Журналісти з’ясували, що дочка екс-полковника Сергія Скрипаля Юлія продала свою квартиру в Москві.

З серпня 2020 го власницею житла вважається якась Тетяна, яка нібито була фахівцем Росмайна. Однак проживає в квартирі її син Валерій.

Чоловік, як з’ясували журналісти, дружить з Гульнарою, приятелькою Юлії Скрипаль. Видання «Московський комсомолець» дізналося, що Гульнара, а також Валерій були в Англії в минулому році. Комуналку весь цей час оплачував якийсь чоловік з прізвищем, як у Валерія. Журналісти припустили, що це і був він. Коментар з цього приводу він давати не став.

Сусіди розповіли, що в квартирі хлопець проживає постійно. Племінниця шпигуна Вікторія Скрипаль в розмові з виданням обурилася продажем квартири, нагадавши про те, що доглядає за хворою матір’ю дядька. Вікторія обурюється, що Скрипалі продали квартиру і радіють життю, а матері Сергій ніяк не допомагає. Хоча вона і підкреслила, що нічого від них не вимагає.

«Нехай відпочивають, це їх право. І Бог їм суддя. Час воно таке, все розставляє на місця», — заявила Вікторія, додавши, що мати дядька постійно диктує їй листа для сина.

Однак представник племінниці екс-полковника ГРУ Юлія Вербицька вказала на те, що ситуація може виявитися зовсім інший. Вона зазначила, що ніхто не знає, чи живі Скрипалі, а якщо так, то чи вільні в своїх діях. Якщо ж Юлія та Сергій померли, або недієздатні, то всі угоди з майном можна буде оскаржити.

Сергій Скрипаль і його доньку Юлію знайшли в несвідомому стані в Солсбері навесні 2018 року. Лондон заявив, що шпигуна і його спадкоємицю отруїли «Новачком».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...