Дівчина зі США померла через воду з унітазу

Мешканка Західної Вірджинії (США), восьмирічна Рейлі Джолін Браунінг померла від сепсису після того, як випила воду з унітазу. Про це повідомляє The Sun.

За даними видання, дитині довелося втамувати спрагу таким способом через знущання батьків. Її батько Марті Браунінг, його подруга, екс-королева краси Джулі Даун Тітченел-Браунінг і сестра жінки Шері Тітченел були заарештовані після загибелі дівчинки.

Рідна донька Тітченел-Браунінг розповіла поліцейським, що дорослі били Рейлі металевими предметами і піддавали болісним покаранням, зокрема, не давали воду протягом трьох днів.

«Я бачила, що вона пила з туалету кілька разів, я думаю, вона захворіла через цю воду. Я попереджала її, але їй просто хотілося пити», — заявила дівчинка.

У звіті судмедекспертів йдеться, що інфекція, яка веде до сепсису, ймовірно, вбила дитину. Медики заявили, що тяжкість хвороби була очевидною для членів сім’ї дівчинки, але вони не звернулися до лікарів.

Протягом багатьох років Рейлі не раз потрапляла в лікарні з різними травмами, а її вчителі повідомляли соціальним працівникам про передбачуване насильство.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...