Дівчина розповіла про свої враження після відмови від алкоголю

24-річна Даніель Пірс (Danielle Pierce) з Остіна, штат Техас, відмовилася від алкоголю на три тижні і розповіла про несподівані наслідки утримання.

Про це повідомляє видання Newsweek.

За словами американки, як правило, протягом тижня вона випивала близько двох пляшок вина, а на вихідних — шоти і коктейлі в барах. Пірс витрачала на випивку близько 114 доларів (8 тисяч рублів) в тиждень, поки не вирішила відмовитися від алкоголю 18 травня. «Я була млявою, буркотливою і страждала від зайвої ваги. Тому я почала дотримуватися елімінаційної дієти і виключила алкоголь, щоб почати свій шлях до здоров’я», — сказала дівчина.

За час утримання від алкоголю Пірс вдалося скинути сім кілограмів. «Крім схуднення я помітила, що моя шкіра стала значно чистіше. І у мене нарешті нормалізувався режим сну», — прокоментувала вона.

Американка розповіла, що спочатку їй було важко кудись ходити з друзями, тому що всі намагалися з’ясувати, чому вона не п’є. Однак з часом вони сприйняли її новий образ життя. Після закінчення експерименту дівчина продовжує дотримуватися безалкогольної дієти і не планує повертатися до випивки.

Пірс встановила на телефон додаток, яке відстежує витрати на алкоголь і супутні заходи. Наприклад, поїздки на таксі від будинку до барів і назад. За його даними, вона заощадила близько тисячі доларів за час утримання.

Елімінаційна дієта розрахована на 30 днів. Її дотримуються для того, щоб зрозуміти, які продукти не підходять організму і можуть викликати алергію.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...