Цю ніч мешканка Техасу не забуде ніколи — її залило людською кров’ю зі стелі

Цю ніч мешканка штату Техас Анна Карденас не забуде ніколи: ближче до трьох ночі вона прокинулася в своїй квартирі через те, що відчула, як на її обличчя щось тече.

Спочатку жінка подумала, що сусід зверху не закрив кран і її заливає. Але коли вона відкрила очі, то побачила, що її ліжко і все тіло були в червоних плямах. І тільки через пару хвилин до Анни прийшло розуміння того, що ці краплі — кров.

Поглянувши на стелю, американка побачила, що через вентиляційну трубу на неї струмує кров. Вона тут же викликала службу порятунку.

Рятувальники, які приїхали на місце події, відкрили квартиру, розташовану поверхом вище, і обімліли — на підлозі обличчям вниз лежав труп чоловіка, сусіда Анни. Килим, на якому лежав померлий, був наскрізь просякнутий кров’ю, як стверджують журналісти lepoint.fr.

Відразу після інциденту Анна переїхала в готель, повідомивши своїм друзям, що втратила апетит і перестала спати ночами. Вона також розповіла про свій психологічний стан власнику житла і попросила компенсувати їй зіпсоване ліжко. Але оскільки житлоплоща була знята без підписання договору оренди, то господар квартири відмовив Ганні в будь-якої допомозі.

Налякана жінка не стала приховувати в соцмережах, що через цей випадок проходить медобстеження і відвідує психотерапевта.

Передплатники Анни, як і її друзі, співчувають їй. Вони вирішили допомогти і з допомогою краундфандінга перевели на її рахунок більш $ 17000. Ці гроші американка планує витратити на придбання нових меблів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...