Чиновник з Виборга вкрав бюджет міста, аби купити посаду в мерії Москви

Затриманий за розкрадання річного бюджету міста Виборга місцевий чиновник Олександр Болучевський зізнався, що пішов на злочин через бажання купити посаду в мерії Москви.

Про це повідомляє прес-служба районної адміністрації.

Факт розкрадання 680 млн рублів розкрився в ході внутрішньої перевірки. Болучевський, був головою комітету фінансів адміністрації Виборзького району Ленінградської області, визнав себе винним. У пояснювальній записці він розповів, що 350 мільйонів рублів з викраденого віддав знайомій за працевлаштування в мерію Москви, а решту коштів у готівку.

Болучевський в даний час знаходиться під арештом в слідчому ізоляторі. 14 вересня він був звільнений в зв’язку з втратою довіри. З цієї ж статті будуть звільнені всі співробітники комітету фінансів, причетні до махінацій.

Про затримання чиновника повідомлялося 15 вересня. Сума вкраденого склала більшу частину річного бюджету міста — в 2020 році бюджет Виборга склав 712 мільйонів рублів. Порушено кримінальну справу за статтями «Шахрайство в особливо великому розмірі» і «Службове підроблення».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...