Білорусь представила снайперську гвинтівку власного виробництва

Білоруські зброярі провели глибоку модернізацію добре відомої снайперської гвинтівки Драгунова, назвавши новинку SCR-TigerBY.

Зброя отримало новий ствол, прилад безполуменевої і безшумної стрільби, обвіс і снайперський приціл. Новий ствол, за даними виробників, розрахований на вісім тисяч пострілів і дозволяє підвищити результативність стрільби на дистанціях від 300 до 800 метрів. Наявність планки Пікатінні дозволяє закріпити тактичний оптичний приціл «Пума» з 12-кратним збільшенням.

Крім того, SCR-TigerBY оснастили новим приладом безполуменевої і безшумної стрільби. Він виключає осліплення стрілка дуловим полум’ям і підвищує маскування, а також ефективно знижує гучність звуку пострілу. При нічний стрільбі металевий глушник усуває вплив яскравого спалаху на пристрій нічного прицілу. При цьому він не впливає на купчастість і точність вогню.

Відзначимо, що вперше снайперська гвинтівка з Білорусі була представлена ​​на міжнародній виставці зброї MILEX 2019. Як заявив агентству БЕЛТА представник компанії-виробника Олег Тупик, точність стрільби SCR-TigerBY як мінімум в два рази вище, ніж у легендарної снайперської гвинтівки Драгунова.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...