Apple випустить 75 млн iPhone з підтримкою 5G

Американська Apple попросила постачальників зібрати як мінімум 75 млн iPhone з підтримкою мереж 5G в поточному році. Це приблизно відповідає показнику на момент запуску торішніх моделей і говорить про те, що попит на найважливіший продукт компанії зберігається, незважаючи на пандемію коронавіруса і рецесію в економіці.

Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані джерела у вівторок, 1 вересня.

Apple очікує, що обсяг поставок нового покоління iPhone в 2020 році може досягти 80 млн штук. Компанія планує випуск чотирьох нових моделей в жовтні. Вони будуть підтримувати 5G і відрізнятися по дизайну від попередніх, при цьому покупцям буде надано більш широкий вибір розмірів екрану.

Apple також готується випустити новий iPad Air з екраном, подібним iPad Pro, дві нові версії Apple Watch і перші повнорозмірні навушники, не пов’язані з брендом Beats. Також компанія працює над новою, більш компактною версією колонки HomePod.

Apple і її партнери нарощують виробництво напередодні виходу нових моделей iPhone щоосені. Влітку 2019 року постачальники готувалися виробляти комплектуючі для 75 млн смартфонів, таким же був і цільовий показник в 2018 році. Поточна мета в діапазоні від 75 млн до 80 млн є оптимістичною ознакою, пише Bloomberg.

Незважаючи на те, що пандемія коронавіруса завдала шкоди світовій економіці і призвела до збоїв в ланцюгах поставок, Apple відзначає активний попит на iPhone, iPad і комп’ютери Mac з боку покупців, які працюють віддалено. Виручка від продажу iPhone в минулому кварталі перевершила очікування експертів. На цей пристрій все ще припадає близько половини всієї виручки Apple, а в святковий сезон цей показник часто перевищує 60%.

Акції Apple в ході попередніх торгів у вівторок дорожчають на 1,8%. З початку року вони підскочили на 76%. Виробник iPhone став першою американською компанією, ринкова вартість якої перевищила $ 2 трлн.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...