Зеленський розповів, яких результатів очікує від Саакашвілі на посаді в комітеті реформ

Президент України Володимир Зеленський очікує в найближчі місяці позитивних результатів від Михайла Саакашвілі, призначеного головою виконавчого комітету реформ.

Про це глава держави заявив під час брифінгу в рамках робочої поїздки в Закарпатську область.

«Результати роботи від Саакашвілі очікую не на другий день після його призначення, але протягом найближчих місяців вони повинні бути. Результати з приводу дерегуляції в бізнесі і реформи митниці», — цитує Зеленського агентство Укрінформ.

За словами президента України, Саакашвілі в період, коли він займав пост президента Грузії, «зміг подолати корупцію і зробити сучасну митницю». «Ми з ним багато про це говорили. Він розповів, що свого часу поставив нових людей на митниці, потім всіх розігнав. Через деякий час поставив інших, довелося розігнати знову. Ну, така складна річ реформа митниці. Я хочу, щоб він нею займався», — сказав Зеленський.

Він також зазначив «досить міцні інвестиційні зв’язки з багатьма країнами» у Саакашвілі.

«Коли вони будували Батумі, це було залучення різних інвесторів, тоді там побудували великі мережеві готелі. У нього є досвід», — додав президент. Крім того, Зеленський зазначив, що його цікавить допомога Саакашвілі з приводу пенсійної реформи. «У нього чимало справ, чимало реформ», — підкреслив президент.

Зеленський 7 травня призначив екс-президента Грузії і колишнього губернатора Одеської області Саакашвілі головою виконавчого комітету реформ. Спочатку президент збирався запропонувати йому посаду заступника голови уряду з питань реформ, але в Верховній раді не знайшлося достатньої кількості голосів на його підтримку, питання було знято з порядку денного.

Саакашвілі в 2015 році запросив в Україну колишній президент Петро Порошенко, наділив його громадянством і призначив главою Одеської області. Однак незабаром між ними стався конфлікт, і в липні 2017 року, коли Саакашвілі був за кордоном, Порошенко позбавив його громадянства. У вересні 2017 року політик за підтримки соратників зміг повернутися на Україну і намагався через суд отримати статус громадянина, який потребує захисту, проте в лютому 2018 року його затримали і депортували в Польщу. Зеленський в травні 2019 роки повернув Саакашвілі українське громадянство. В кінці того ж місяця він знову приїхав в Україну.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...