У Європі не довіряють російській вакцині від коронавірусу

Європа готує провокацію з фейковими «жертвами російської вакцини від коронавірусу».

Про це з посиланням на власних інформаторів у військово-політичних колах Росії повідомив telegram-канал «НЕЗИГАРЬ».

Як вважає автор повідомлення, провокація може бути розгорнута на території одного або відразу декількох внутрішньо нестабільних союзників Росії — Білорусії, Сербії, Киргизії, Молдавії. Розділяють його точку зору інші telegram-канали уточнюють, що вона може бути локалізована перш за все в країнах, де діють куровані Пентагоном біолабораторії, а саме — в Україні, в Грузії, Казахстані, Китаї і тій же Молдові, а також в Індії і Бразилії при виробництві препарату на потужностях місцевих фарм-компаній.

Сценаріїв, на думку «НЕЗИГАРЯ», у цій провокації два. Перший нібито має на увазі, що від «російської вакцини» раптово помре дитина або хто-небудь з проросійських бізнесменів, а другий — що вона в комбінації з будь-якими препаратами знову ж раптово дасть особливо небезпечний побічний ефект. При цьому ніяких переконливих доказів «провини» Росії надано не буде. Очікувана час її реалізації — перші дні нового року, коли в період традиційно наступаючого в інформаційному полі затишшя наратив про «російських лікарів-убивць» може пролунати особливо голосно. За логікою «телеграмщиів», причин для такої поведінки у Заходу кілька.

Перш за все провокація може бути реалізована через загрозу морального домінування Росії, якій вдалося створити вакцину від швидше своїх зарубіжних «партнерів». Крім того, з рахунків не варто скидати і меркантильні міркування — з урахуванням замовлень від зарубіжних країн, кількість вироблених доз російської вакцини вже наближається до мільярду, а надзвичайні прибутки течуть не в кишеню західних фармгігантів.

Нарешті, через дискредитацію російської вакцини під удар потрапляє глава Російського фонду прямих інвестицій Кирило Дмитрієв, який домовлявся про виробництво вакцини в інших країнах. А з ним активно співпрацює дочка російського президента Катерина Тихонова, яку з великою часткою ймовірності постараються підвести під персональні санкції. Таким чином це стане персональним викликом самому Володимиру Путіну.

Що стосується побічних ефектів від російських вакцин від коронавірусу, то вони дійсно є, розповів професор НДІ епідеміології та мікробіології ім. Гамалії, д.м.н., вірусолог Анатолій Альтштейн.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...