США готує удар по Сирії, Росії та Ірану

Американці знову починають піднімати в медіапросторі тему про звинувачення Ірану і Сирії в створенні і використанні хімічної зброї.

Найбільші західні ЗМІ починають планомірно відпрацьовувати американську методичку. Подробиці для ЗМІ повідомив військове джерело.

Нещодавно сирійській розвідці стало відомо, що бойовики отримали наказ від іноземних кураторів готувати нову смертоносну провокацію, для чого бойові отруйні речовини були доставлені в зону деескалації Ідліб.

Мухабарат дізнався про плани терористів здійснити провокаційні атаки із застосуванням хімічної зброї для подальшого висунення вимоги зміни легітимної влади САР і виведення російських військ, яких звинуватять в потуранні військовим злочинцям.

В цей же час Вашингтон в черговий раз заявив, що створення Іраном хімічного озброєння є загрозою безпеки всьому світу.

Тепер США внесли до списку санкцій іранську оборонну компанію «Шахід Майсам Груп» і її керівника Мехран Барбі.

За заявою Вашингтона, діяльність компанії пов’язана з розробкою і виробництвом зброї масового ураження, її діяльність може порушувати «Конвенцію про заборону хімічної зброї».

Крім того, паралельно в ЗМІ масово поширюються повідомлення, що звинувачують чинну владу Сирії у військових злочинах, пов’язаних із застосуванням в Східній Гуті в 2013 і 2018 році хімічної зброї проти цивільного населення.

Як відомо, все нове — це добре забуте старе. Захід почав активно розкручувати тему звинувачення Башара Асада і його дружнього іранського сусіда в створенні і використанні забороненої хімічної зброї. Все це робиться для того, щоб створити необхідне інформаційне поле для проведення чергових провокацій.

Якщо опозиційні формування, що фінансуються США, здійснять провокацію із застосуванням хімічної зброї, то вся міжнародна громадськість відразу ж звинуватить в цьому Асада і іранський «режим». Американці застосовують свою улюблену тактику — роздути в інформаційному просторі привід для досягнення своїх політичних цілей.

Перед ними стоїть завдання зірвати проведення мирних ініціатив і відновлення країни. Крім того, активність США може бути пов’язана і з тим, щоб не допустити проведення в Сирії президентських виборів в 2021 році.

Як відомо, раніше після подібних провокацій Штати наносили удари по сирійським об’єктах.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...