Сестра Кім Чен Ина пригрозила Південній Кореї військовими діями

КНДР пригрозила Південній Кореї військовими діями за поширення антипхеньянських пропагандистських листівок.

Про це пише північнокорейська газета «Нодон сінмун». Видання засудило Сеул за недостатні зусилля для зупинки розсилки таких листівок активістами, тим самим спровокувавши «гіршу в історії» напруженість на Корейському півострові.

«Безжальні відповідні дії будуть продовжуватися. Наша непереможна революційна потужна армія помститься за наш народ, який став зліший, ніж будь-коли», — йдеться в публікації.

Даний матеріал був опублікований в день 20-ї річниці декларації, яка була прийнята 15 червня 2000 року під час першого в історії міжкорейського саміту між тодішнім президентом Кім Де Чжуном і північнокорейським лідером Кім Чен Іром у Пхеньяні.

Нагадаємо, Кім Чен Ин начебто показався на публіці 1 травня, відкриваючи завод добрив. Але і цей факт теж не можна назвати стовідсотковим. Таке поява могла бути записано заздалегідь.

Після цього Кім Чен Ин знову пропав з громадського простору. Хоча за цей час в країні відбувалися досить серйозні події. Одне з яких найбільша за останній час сварка з Південною Кореєю. І тут на перший план вийшла молодша сестра Кім Чен Ина Кім Е Чжон. Вона вважається другою людиною після брата в країні. Хоча формально займає скромну посаду першого заступником завідувача відділом ЦК Трудової партії Кореї. Вважається, що, якщо з братом щось трапиться, то саме вона очолить Північну Корею.

Про вплив сестри Кім Чен Ина говорить той факт, що саме вона грає головну роль у новому протистояння з Південною Кореєю. КНДР дуже не сподобалися листівки проти Північної Кореї, які запускають за допомогою повітряних куль агітатори з боку Південної Кореї. В результаті, КНДР вимкнула оперативний зв’язок з керівництвом сусідньої держави. А також пригрозила розірвати міжкорейських відділення зв’язку на кордоні. Сестра Кім Чен Ина назвала його марним.

Але Кім Е Чжон пішла ще далі. Вчора вона оголосила про можливі військові дії проти Південної Кореї. За її словами збройні сили країни визначать, як відповісти на пропаганду, спрямовану проти КНДР. Вона заявила, що зараз ідеальний час для припинення будь-яких відносин з сусідньою державою. І пообіцяла наступний крок. Про те, що саме вона зараз управляє країною стало зрозуміло з її слів: «Користуючись владою, нашою партією і країною, я віддала розпорядження відділу з питань відносин з ворогом рішуче зробити наступний крок», — заявила Кім Е Чжон.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...