Росія, Китай і Туреччина зловтішаються з приводу хаосу в США

Автор The Jerusalem Post Сет Францман заявив, що авторитарні режими по всьому світу зловтішаються з приводу хаосу в США.

На його думку, новинам про проблеми американців зраділи Іран, Туреччину, Росію і Китай.
Францман зазначив, що США стали наймогутнішою країною в світі після розпаду СРСР. Однак Росія, Китай, Іран і Туреччина чекали моменту, коли світ стане багатополярним знову. Вони прагнули до тіснішої співпраці і часто відвідували глобальні форуми, на яких США не присутні.

Францман заявив, що для координації зусиль проти США у всіх цих країнах є добре фінансовані державні ЗМІ. Політика цих країн, на його думку, полягає в тому, щоб повільно підривати США і чекати, коли Штати стануть досить слабкими.

Автор матеріалу звернув увагу, що турецький лідер Реджеп Тайіп Ердоган «намагався отримати вигоду» з заворушень в США, заявивши, що Америка є частиною «несправедливого світового порядку». Аналогічні заяви зробив і колишній президент Ірану, який розмірковує про «зарозумілості» США.

«Слава богу, те, що відбувається в Америці, у нас не відбувається. Слава богу», — заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.

Російський сенатор Олексій Пушков, написав в твіттері, що США починають «сипатися».

«Мета Туреччини, Ірану, Китаю і Росії під час нинішніх криз в США полягає в тому, щоб використовувати це в своїх інтересах заради вигоди», — заявив Францман. За його словами, союзники США побоюються, що хаос в країні завадить американцям зосередити свої сили і засоби за кордоном.

«Це означає, що всі ті, хто чекав, поки США скоротять свою присутність, кинуться заповнювати вакуум», — уклав він. На його думку, Росія і Іран вже кинулися в бік Афганістану, також Росія разом з Туреччиною почали діяти в Лівії.

Афроамериканець Джордж Флойд помер в Міннеаполісі при затриманні 25 травня. Поліцейський притискав шию лежачого Флойда коліном до землі. Його затримали після звернення в поліцію продавця супермаркету: він запідозрив, що Флойд розплатився з ним підробленою купюрою. Поліцейського пізніше звинуватили в ненавмисному вбивстві.

Загибель Флойда спровокувала масові протести в Міннеаполісі, які поширилися на інші міста. Пізніше акції протесту почали супроводжуватися погромами, насильством і грабежами.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...