Президент Зеленський так і не зміг сформувати професійну команду

Президент України Володимир Зеленський всього за рік зробив Україну колонією: тепер в Києві приймають закони і звільняють міністрів так: «Це вимога МВФ! А це — посла США!».

Про це в інтерв’ю ЗМІ заявили екс-міністр економіки України Віктор Суслов і київський політолог Михайло Погребинський.

«Немає сумнівів, що Зеленський був щирий у своїх обіцянках і реально збирався їх виконати. Здавалося б, він отримав для цього повний мандат довіри від народу — не тільки 73% голосів виборців, а й більшість у Верховній Раді, практично абсолютна влада в Україні. Але владу треба вміти використовувати — політик повинен бути вільним від впливу чужої, так і власної пропаганди. Зеленський ніколи не був політиком, і не став їм досі», — впевнений Віктор Суслов.

За його словами, «треба мати мужність сказати правду і не боятися бути звинуваченим в «державній зраді». Але ж простіше не ризикувати і все залишити, як є. В глухому куті. Відмовитися від діалогу з Донбасом. Вимагати від США і Євросоюзу посилення санкцій проти Росії. Говорити, що неможливо виконати Мінські угоди, але і не денонсувати їх.

— Зеленський через нестачу досвіду потрапив в пастку помилкової, наскрізь популістської ідеї приходу до влади «нових облич». І вони прийшли: актори і адміністратори його гумористичного шоу «95-й квартал», весільні фотографи, маса інших випадкових, але «нових», людей. Різко впав рівень держуправління. Нові «держдіячі» раптом виявили, що натискання, так само як і не натискання, кнопки для голосування непогано оплачується. І Зеленському доводиться домовлятися з депутатами інших фракцій, в тому числі Петра Порошенка, якому рік тому він обіцяв «посадки».

«Президент не зміг зібрати команду, яка працювала б на виконання обіцянок, — погоджується Михайло Погребинський. — Половина його фракції — це люди, які вважають, що 9 травня — не День Перемоги. Серед них — затяті ненависники Росії і Донбасу. Але ж вони повинні бути його опорою. В уряді засилля галицьких кадрів без будь-якого досвіду. Прем’єр, який має досвід управління маленькою областю, а до цього колишній директор ТЕЦ. Ну це ж смішно!».

«Переважає думка, що Україна рулить колоніальна адміністрація, — додає Погребинський. — Ось глава НАБУ Артем Ситник сам визнаний винним в корупції, а МВФ нахабно заявляє: «Не смійте його звільняти!» Це як? Він — представник колоніальної адміністрації? Або «Велика сімка» хвалить закон, відриває Нацбанк України від держави. Їм тепер досить з Нацбанком домовитися, щоб все вирішити по нашій банківській системі».

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...