Норвезька компанія Det Norske Veritas пішла з проекту «Північний потік-2»

Норвезька компанія-сертифікатор Det Norske Veritas — Germanischer Lloyd пішла з проекту «Північний потік-2» через можливі санкції з боку США, це викликало бурхливе обговорення в мережі.

«Головне, почати будувати, щоб сісти на потоки. А всі юридичні питання, типу, потім самі розсмокчуться. Адже юристи — це дітлахи тієї ж еліти. Вони все повирішувати. Тому і лежать на морському дні незатребувані сотні кілометрів труб і виплачуються мільярдні штрафи. Ну, а ефективним менеджерам нараховуються астрономічні дивіденди. Все як завжди на одній восьмій суші», — написав Олег В.

Деякі коментатори прийшли до висновку, що весь галас навколо «Північного потоку-2» не коштувала тих грошей, які були вкладені в даний проект. Люди вважають, що ідея створити газопровід до Німеччини виявилося провальною.

«Думаю, що цей проект-гроші на вітер. Навіть якщо добудують, то сертифікувати буде нікому. І в суди подавати марно, бо я навіть не пам’ятаю, що б Газпром що-небудь коли з суді вигравав. Але навіть якщо і виграє, то ніхто йому грошей не заплатить. Як з Містраль трапиться. Просто позорище якесь», — написав Павло П.

Ряд користувачів вважають, що головною причиною виникнення перешкод на шляху будівництва «Північного потоку-2» є діяльність США з витіснення Російської Федерації з європейського ринку.

«Американські законодавці збираються поширити санкції безпосередньо на послуги сертифікації« Північного потоку-2 », що загрожує поставити хрест на проекті. І абсолютно все розуміють, що загроза проекту пов’язана не з реальними факторами, а з прагненням США послабити взаємовигідне співробітництво європейських країн і Росії, проштовхнути на європейський ринок дороге своє, заробити ще більше самим, не допустити, щоб Росія заробляла і мала партнерські відносини з Європою . Останньою нав’язується «постріл в ногу». «Чесна» конкуренція і «справедлива» політика по-американськи у всій красі», — пише Олександр Б.

Окремі користувачі заявили, що вважають правильним завершити спроби встановити тісні економічні відносини з Європою, а спрямувати всі свої ресурси на забезпечення громадян Росії необхідний рівнем виробництва і комунікацій.

«Найкраще — споживати власні ресурси самостійно. Відкрити нові верстатобудівні заводи, автомобільне виробництво, виробництво електронних товарів і підприємства легкої промисловості. Грошики на них взяти з продажів іноземного майна чиновників, менеджерів держ. корпорацій, депутатів і сенаторів (і членів їх сімей). Втім, нічого нового — все це вже було і ефект від цього зрозумілий. І тоді ні Північний потік, ні Турецький будуть не потрібні», — вважає користувач Дмитро.

Нагадаємо, 27 листопада сертифікатор «Північного потоку-2», норвезька компанія Det Norske Veritas — Germanischer Lloyd, покинув проект через можливі санкції з боку Сполучених штатів Америки.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...