На окупованих землях Сирії не зупиняється війна: банди знищують мирне населення

На окупованих землях Сирії не зупиняється війна: банди знищують один одного і мирне населення.

У центральній частині зони деескалації Ідліб тривають сутички протурецьких бандформувань і радикальних бойовиків.

Тривають бої між «Хурас ад-Дін» і протурецьких бойовиками в районах Кафер-Хая і Ібізму на північ від Ідлібу. В останні дні по обидва боки було знищено як мінімум 16 бойовиків.

На півночі провінції Ідліб турецькі бойовики зазнали обстрілу з боку радикалів в Телль-Ада. 12 бойовиків поранено.

Протурецьких бойовики в Афрін заарештували і піддали тортурам п’ять мирних жителів через підозру у співпраці з курдськими загонами.

Триває зростання невдоволення всередині протурецьких бандформувань через затримку виплат грошових коштів.

Не припиняються дезертирства з позицій в провінції Алеппо. У Казріхаль і Даглабаш самовільно залишили пости 34 бойовики.

В рамках цього Комітет освіти і виховання «Автономної адміністрації півночі і сходу Сирії» звільнив 30 і скоротив розмір грошових виплат 85 викладачам, з числа родоплемінних спілок, які дотримуються антиамериканських поглядів.

У Кафер-Хая (8 км на північний схід від Ідліб) в результаті підриву саморобного вибухового пристрою, встановленого в автомобілі, знищено два протурецьких бойовика.

Тривають дії бойовиків, які примушують мирних громадян до інженерних робіт на своїх об’єктах.

На 21 км на північний схід від Ідліб пройшла протестна акція чисельністю 30 чоловік, яка була жорстко припинена службою внутрішньої безпеки бойовиків, заарештовано п’ять мирних громадян.

У Афріні перед будівлею протурецької адміністрації відбувся мітинг чисельністю близько 100 осіб. В ході розгону отримали поранення п’ять мирних громадян. Найближчим часом протестний потенціал населення збережеться.

Зберігається протистояння між курдськими загонами і протурецьких формування.

В результаті підриву саморобного вибухового пристрою на дорозі в районі Джераблуса знищено трьох бойовиків. За тиждень це третя диверсія на маршруті слідування турецьких автоколон.

Очевидно, що дії курдських бійців спрямовані на зрив логістики матеріальних засобів і нафтопродуктів з території Туреччини і створення дефіциту палива у загонів протурецьких бойовиків.

На тлі зниження фінансового забезпечення посилюються розбіжності всередині протурецьких бандформувань. Так, в районі Рас-Ель-Айн в результаті перестрілки між загонами загинули троє і поранено п’ятеро бойовиків.

Командування ЗС США проводить заходи щодо підвищення бойової готовності бійців сирійських демократичних сил.

У районі населеного пункту Meядін пройшла спільне тренування Коаліції з бійцями сирійських демократичних сил з відпрацювання ведення наступальних дій в пустельній місцевості за підтримки вогню артилерії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...