Лукашенко розповів про перехоплення спецслужбами «конференції опозиції»

Президент Білорусі Олександр Лукашенко назвав лідера опозиції Світлану Тіхановську «лохушкою» і сказав, що на закритій конференції вона сама зізналася: нею керують.

Запис цього заходу перехопили спецслужби. Колишній кандидат в президенти Білорусі від опозиції Світлана Тіхановська зі своїми прихильниками проводила прес-конференцію за кордоном, на якій зізналася в тому, що нею керують у всьому опозиційному процесі. Про це розповів Лукашенко, пославшись на перехоплений спецслужбами запис прес-конференції, повідомляє агентство БелТА в своєму Telegram-каналі.

«Нещодавно ми перехопили конференцію ось цих лохушок — Тіхановської, ну всіх цих втікачів — вони закриту проводять прес-конференцію. І що мене вразило, коли мені поклали на стіл роздруківку. Світлана каже: «Мужики, ну що ви від мене вимагаєте, ви ж розумієте, що я нічого не вирішую», — сказав глава Білорусі.

За його словами, західні куратори протестів в Білорусі «тримають Тіхановську» просто як фігуру, навколо якої вони об’єднали незадоволених владою в республіці. Він також вказав, що пропозиції опозиції щодо поправок до конституції республіки на кшталт з тими подіями, які призвели до розвалу СРСР, повідомляє «Sputnik Білорусія».

«Ми ж обирали всіх — керівників підприємств, директорів. Ну що, дообиралися? І країну втратили, і Союз розвалився. Нам цю підлість хочуть підкинути зараз», — заявив білоруський лідер. За його словами, головний удар протестуючих в країні «наноситься по президенту і вертикалі влади».

Як зазначила Тіхановська, про що б президент Білорусі ні домовлявся, «він втратив підтримку білоруського народу». Політик також підкреслила, що «незалежність і суверенітет не може бути предметом торгу».

Минулого тижня Лукашенко повідомив, що розвідслужби Білорусі і Росії виявили центри американських спецслужб під Варшавою і в Києві.

«США — вони під Варшавою центр створили, а зараз в Києві створили. Гаразд я б сказав, але ми з росіянами, розвідки наша і російська попрацювали, побачили ці центри. Жодного поляка там немає. Це тільки територія. Там всі американці сидять — розумні, талановиті, здібні люди», — заявив білоруський лідер в ході відвідування ВАТ «Гомсельмаш».

За словами глави держави, агенти Сполучених Штатів використовують інтернет, сучасні технології і «качають всю планету».

«Ось ви створили, ви качали, ви втручалися в чужі вибори? Ось отримали самі. Це їм, розумієте, поперек горла Білорусь, треба зім’яти. Не вийде!» — запевнив політик.

Білорусь зараз «розривають», спочатку спостерігалися спроби радикалізувати протест і організувати страйк, але робочі «не пішла», продовжив він.

«А як підтримати протестні настрої, як далі рухатися? Дворові території. Я недавно говорив: для кого-то це дворові території, жарти, а для нас навесні — це осередок громадянської війни, це стрілянина, вбивства людей», — підкреслив Лукашенко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...