Кілька босів італійської мафії звільнені з тюрми через коронавірусні побоювання

Кілька босів італійської мафії були звільнені з в’язниці згідно з новим регламентом по коронавірусу, заявив національний прокурор проти мафії країни.

Франческо Бонуру, впливового босу сицилійської мафії Коза Ностри; Вінченцо Іаннаццо, члена Ндрангети; і Паскале Загарія, члена клану Касалесі відтепер переведено під домашній арешт, повідомляє прокурор проти мафії Федеріко Кафіеро Де Рахо, — передає CNN.

Щоб запобігти поширенню нового коронавірусу у виправних закладах, італійський уряд уповноважив магістратів переводити ув’язнених, яких засуджено до18 місяців або менше до домашнього арешту.

Каф’єро Де Рахо заявив, що трьох чоловіків тримають під «додатковими ізоляційними заходами», щоб уникнути контакту з людьми поза в’язницею представників мафіозних кланів.

«Після повернення їх додому ці заходи, очевидно, більше не застосовуються», — додав прокурор.

Бонура був засуджений до 23 років в’язниці за звинуваченням, пов’язаними з його роллю в мафіозній організації, і він відбув у в’язниці лише дев’ять місяців.

Яннаццо був засуджений у 2018 році до понад 14 років ув’язнення за звинуваченням у співучасництві у мафіозному синдикаті. Він також відомий як потужний лідер клану в місті Ламеція-Терме.

Загарія був заарештований у 2007 році та засуджений до 20 років ув’язнення як член мафіозної організації. Він вважався фінансовим розумом, що стоїть за кланом Касалесі.

Звільнення лідерів мафії із критикою зреагували в Італії.

«Це божевільно», — заявив у відео на Facebook Маттео Сальвіні, лідер італійської опозиційної партії «Лега». «Це відсутність поваги до людей, магістратів, журналістів, поліцейських та жертв мафії».

Міністр юстиції Альфонсо Бонафеде заявив, що магістрати приймають рішення про звільнення ув’язнених «автономним та незалежним способом», але влада розглядає пропозицію залучити національний департамент боротьби з мафією до остаточного рішення.

«У цей кризовий момент мафіозні організації можуть ще більше проникнути в економічне життя, особливо підтримуючи або навіть купуючи бізнес у фінансових труднощах, який не має можливості отримати державну допомогу, а тому зобов’язаний звернутися до альтернативних джерел кредитування — кримінальних», — заявив прокурор Кафіеро Де Рахо, передає CNN.

Загальна кількість ув’язнених в Італії зменшилася на 6500 з 29 лютого, повідомляє Міністерство юстиції.

Алессіо Скандурра, координатор Антигони, асоціаціії прав ув’язнених, заявив, що регулювання коронавірусу та інші фактори стоять за зменшенням кількості ув’язнених

переклад Володимира Малініна

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...