ЗРС С-500 зможуть знищувати гіперзвукову зброю в космосі

С-500 «Прометей» буде мати здатність знищувати гіперзвукових зброю в навколоземному просторі, заявив в інтерв’ю ЗМІ головний командувач ВКС Сергій Суровикин.


Раніше про те, що С-500 зможе перехоплювати цілі за сотні кілометрів від Землі, говорив генеральний конструктор концерну-розробника «Алмаз-Антей» Павло Созінов. За словами Суровикина, технічні характеристики С-500 дозволяють віднести цей комплекс до першого покоління систем протикосмічної оборони.

«Закладені в ЗРС С-500 характеристики дозволяють знищувати, крім аеродинамічних і балістичних цілей, гіперзвукових зброю всіх модифікацій, у тому числі в ближньому космосі», — зазначив головком.

Він також висловив упевненість, що аналогів цієї системи не існує в принципі. З-500 «Прометей» («Тріумфатор-М») відноситься до нового покоління ЗРС «земля — ​​повітря». Вона являє собою універсальний комплекс дальньої дії і висотного перехоплення з підвищеним потенціалом ПРО. Перспективна система здатна знищувати не тільки балістичні, а й аеродинамічні цілі (літаки, вертольоти), а також крилаті ракети.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...