Зеленський зізнався, що не радий угоді США і Німеччини по «Північному потоку — 2»

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не радий домовленості по трубопроводу «Північний потік 2», досягнутої між США і Німеччиною, і має намір обговорити проект на зустрічі з президентом США Джо Байденом.


Раніше ФРН і США опублікували спільну заяву, в якій говориться про заходи щодо підтримки України, європейської енергетичної безпеки і спільні цілі щодо захисту клімату. У ньому сформульовано ряд умов для роботи «Північного потоку 2».

«Звичайно, я зовсім не радий цій домовленості. Питання» Північного потоку 2 «коштує в пріоритеті на порядку денному моєї зустрічі з президентом США Джо Байденом у Вашингтоні», — сказав він в інтерв’ю медіа групі Funke.

Разом з тим президент зазначив, що між завершенням будівництва та введенням проекту в експлуатацію пройде час. «Необхідно дотримуватися міжнародного права, дотримуватися міжнародні енергетичні стандарти … ми використаємо цей час, щоб захистити власні інтереси», — заявив Зеленський.

На думку політика, запуск трубопроводу все одно стоїть під питанням. Шанси на те, що проект все-таки не відбудеться, він оцінив в 30-40%.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...