Зеленський розповів про слабке місце Мінських угод 

В Україні триває підготовка пакету законопроектів щодо завершення децентралізації. Як передає прес-служба глави держави, про це заявив Президент Володимир Зеленський в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Зараз ми готуємо пакет законів щодо децентралізації на всій території України», — повідомив глава держави.

Він зазначив, що у Мінських домовленостях передбачені зміни в Конституції України, пов’язані з децентралізацією. Глава держави переконаний, що Україна повністю виконує свої зобов’язання за Мінськими угодами, і проведення децентралізації відповідає тому, що було підписано.

«Гадаю, що мені вдалося у цьому питанні переконати Німеччину та Францію, і це вже дуже добре. Що стосується Росії — буде складно. Всі бачили — в цьому питанні буде теж дуже-дуже складно», — додав Зеленський.

Одним із найбільш проблемних пунктів Мінських домовленостей Володимир Зеленський назвав питання повернення Україною контролю над державним кордоном на сході.

«Найскладніше питання — передача кордону під контроль України. Це слабке місце, ахіллесова п’ята Мінських угод — те, що було підписано нашою стороною. На жаль, ми підписали, що нам передають під контроль наш кордон тільки після виборів на тимчасово окупованих територіях», — сказав Президент.

Володимир Зеленський додав, що деякі пункти Мінських домовленостей повинні бути скориговані.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...