Зеленський російською мовою звернувся до Путіна через події на Донбасі

Глава України Володимир Зеленський звернувся до російського лідера Володимира Путіна російською мовою, розмовляючи з іноземними журналістами.

Текст інтерв’ю з’явився на офіційному сайті українського президента.

За словами Зеленського, у РФ може бути багато питань до України про двосторонні відносини, є такі питання і у Києва.

«Но когда люди хотят закончить войну, нормализовать отношения, они говорят: да бог с ней, с той аджендой, давай встретимся, давай, поехали»,, — заявив український лідер.

При цьому він зазначив, що в України і Росії загальна історія, і додав, що росіяни не хочуть війни. Президент України підкреслив, що на зустрічі з Путіним можна обговорювати тільки конфлікт в Донбасі.

Глава України також заявив, що Київ при необхідності може створити «найпотужнішу армію в Європі», якщо західні країни відмовляться надавати країні допомогу у вирішенні конфлікту на Донбасі.

Напередодні глава РФ Володимир Путін після зустрічі з лідером США Джо Байденом в Женеві оголосив, що у Росії по відношенню до України тільки одне зобов’язання — сприяти реалізації мінських угод, і РФ до цього готова. Він підкреслив, що американський президент також згоден з тим, що мінські домовленості повинні лежати в основі врегулювання ситуації на Україні.

Тим часом в МЗС РФ вважають, що адміністрація Зеленського саботує виконання мінських угод, щоб зберегти антиросійські санкції Заходу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...