Zawya: коронавірус обвалив ринок нерухомості ОАЕ

Ринку нерухомості Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ) загрожує спад через надлишок пропозиції, що виник в період пандемії.

Про це пише ділове видання Zawya з посиланням на дослідження консалтингової компанії JLL.

За спостереженнями аналітиків, покупці нерухомості в ОАЕ дещо активізувалися в останні місяці 2020 го, але обвал, який стався в минулому році, може повторитися і в 2021-м — переважно через профіцит пропозиції. У країні налічується близько мільйона житлових об’єктів, виставлених на продаж. Проте експерти вважають ринок житла ОАЕ досить надійним. «ОАЕ довели свою стійкість, конкурентоспроможність і життєздатність», — підкреслюють в JLL.

Попит на нерухомість в країні різко скоротився через обмеження, введених по всьому світу на тлі поширення COVID-19. Ціни знизилися, що в свою чергу спровокувало зростання інтересу до придбання житла до кінця року, в листопаді і грудні.

За даними JLL, число пропозицій житла в Дубаї та Абу-Дабі в четвертому кварталі 2020 го склало 860 тисяч. В 2021-му на ринок виведуть ще близько 68 тисяч лотів. Активність забудовників в ОАЕ помітно знизилася в першій половині 202-го через локдаун, але вони швидко відновили свою діяльність в другому півріччі.

У грудні минулого року повідомлялося, що пандемія не вплинуло на інтерес росіян до нерухомості в ОАЕ: в 2020-му вони масово запасалися житлом в країні, незважаючи на введені по всьому світу обмеження через COVID-19. Пік попиту припав на січень: число відповідних запитів перевищила середньомісячну норму на 35 відсотків.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...