«Вовк і старий баран»: французи висловилися про зустріч Путіна і Байдена

Читачі французької газети Le Figaro активно обговорюють новину про майбутню зустрічі президента Росії Володимира Путіна і його американського колеги Джо Байдена, проте мало хто з них вірить в її успіх.


Багато коментаторів зійшлися на думці, що Росії, по суті, нема про що говорити зі Сполученими Штатами.

«Поки вони продовжують вводити санкції, влаштовувати провокації і оточувати Росію з усіх боків; поки Байден ображає Путіна, називаючи його» вбивцею «, обговорювати з США нічого», — написав користувач під ніком Gentilhomme — Vieille Canaille 84, додавши, що «довіряє гримучої змії більше, ніж американцям».

«Безглуздо на щось сподіватися. А поки ви почуєте антиросійські вигуки Байдена за день до зустрічі», — вважає інший читач. Він закликав «довіритися Путіну», відзначивши його справедливість і мудрість.

Коментатори не обійшли стороною і саме місце майбутньої зустрічі двох президентів.

«Путін хотів Женеву, Путін отримав її», — зіронізував Jack Soul.

«А може, це Байден захотів зустрітися в Женеві, згадавши знакову зустріч Горбачова і Рейгана в цьому місті?» — задався питанням machin-choses.

«Путін і Байден — вовк і старенький баранчик», — підсумував InTheWest.

Напередодні Кремль офіційно підтвердив, що перша особиста зустріч президентів Путіна і Байдена відбудеться 16 червня в Женеві. Очікується, що лідери обговорять питання стратегічної стабільності, боротьбу з пандемією, міжнародний порядок і регіональні конфлікти.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...