Верховний суд США дозволив проведення страт у федеральних в’язницях

Верховний суд США у вівторок ухвалив, що перші за 17 років страти в федеральних в’язницях США можуть бути виконані, скасувавши затримку, визначену раніше судом нижчої інстанції.


Раніше федеральний суд Вашингтона заблокував перші за 17 років страти в федеральних в’язницях США. Рішення було прийнято за кілька годин до першої запланованої кари.

«Сьогодні, вперше за 17 років, федеральний уряд карає укладеного Деніела Льюїса Лі», — говорить рішення суду. Повідомляється, що п’ять суддів проголосували за, четверо проти.

У неділю апеляційний суд зняв попередній судову заборону на страти. У понеділок планувалося стратити в штаті Індіана Деніела Льюїса Лі, засудженого за жорстоке вбивство сім’ї з трьох осіб.

На поточний тиждень були заплановані ще дві страти федеральних укладених в Індіані.

З 1976 року, коли Верховний суд відновив застосування смертної кари, в американських в’язницях було страчено понад 1,5 тисячі ув’язнених. З них лише троє підпадали під юрисдикцію федеральної влади. Остання федеральна кару на даний момент була проведена в 2003 році. Зараз в федеральних в’язницях відбувають покарання близько 60 засуджених до вищої міри покарання.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...