В Україні уряд планує підняти тарифи на ЖКГ для населення

В Україні візьмуть спрощену процедуру стягнення боргів з громадян за комунальні послуги, підвищать штрафи і посилять покарання за прострочення платежів заради отримання кредиту від Міжнародного валютного фонду (МВФ) на п’ять мільярдів доларів США.

У спеціальному проекті меморандуму українського уряду вказуються і інші умови отримання траншу. Зокрема, з 1 липня в Україні припиниться дія постанови кабінету міністрів про ціноутворення на газ. Замість нього вартість буде регулювати ринок, через що ціна на газ для громадян збільшиться і зрівняється з вартістю для промисловості.

Також українська влада погодилася оптимізувати систему освіти, взяли на себе зобов’язання не знижувати пенсійний вік і не вводити додаткові види пенсій і пільг.

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаль, Київ приготувався отримати перший транш МВФ вже 6 червня. Обсяг пакету складе 1,9 мільярда доларів. Шмигаль наголосив, що Україні потрібні кредити для подолання наслідків кризи, який викликаний пандемією коронавируса.

У другому кварталі ВВП країни може впасти на 12 відсотків.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...