В Україні у вибуху на газопроводі звинуватили екс-депутата Мосійчука

Компанія «Лубнигаз» просить правоохоронні органи України перевірити колишнього депутата Верховної ради Ігоря Мосійчука на причетність до вибуху, який стався в суботу на магістральному газопроводі «Уренгой — Помари — Ужгород» в Полтавській області.

«Мосійчук на сторінці в Facebook першим повідомив про те, що вибух — цілеспрямована диверсія, і звинуватив у цьому свого опонента підприємство «Лубнигаз», яке Мосійчук намагається захопити вже не перший рік. Ці неправдиві звинувачення прозвучали набагато раніше, ніж власник газопроводу «Укртрансгаз» або Держслужба України з надзвичайних ситуацій проінформували про сам факт аварії, не кажучи вже про її причини», — йдеться в заяві компанії.

У компанії нагадали, що Мосейчук має судимість за тероризм і провів у в’язниці більше трьох років. В «Лубнигаз» також стверджують, що група Мосейчука з липня 2017 роки намагається провести рейдерське захоплення підприємства.

«Мосейчук здійснює тиск на «Лубнигаз», застосовуючи відверту брехню і погрози», — підкреслюється в заяві.

Екс-депутат в свою чергу спростував ці звинувачення. На його думку, в суботу «в полі під Лубнами дійсно мала місце диверсія».

«Під заступництвом «Лубнигаз» пройшла несанкціонована врізка в магістраль для розкрадання газу і газоконденсату з метою подальшого продажу на незаконних заправках», — написав Мосейчук в Telegram-каналі.

Потужний вибух поблизу Лубен Полтавської області стався в суботу. За попередніми даними, його причиною стала розгерметизація на газопроводі. Жертв і постраждалих немає. У компанії «Оператор газотранспортної системи України» запевнили, що вибух на ділянці магістрального газопроводу, по якому газ з Росії надходить до Європи, не вплинув на транзит палива.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...