В ЄС вимагають відставки Шарля Мішеля через інцидент в Туреччині

Асоціації європейських жінок оголосили збір підписів під петицією про відставку голови Європейської ради Шарля Мішеля в зв’язку з інцидентом в Анкарі, коли не було запропоновано крісло глави Єврокомісії Урсулі фон дер Ляйен.

Про це повідомило видання The Brussels Times.

Відзначається, що лист з аналогічною вимогою організації направили і самому Мішелю.

Так, Міжнародний благодійний фонд розширення прав і можливостей жінок звинуватив главу Євроради в тому, що своєю поведінкою в Туреччині він завдав шкоди «дипломатії, Європейського Союзу та прав людини, особливо прав жінок».

«Жалюгідні вибачення не вирішать ситуацію політичного вакууму, яку ви створили для Європи по відношенню до її громадянам, як і по відношенню до світу, велика частина органів преси якого описала цей інцидент, висміюючи його. Тому ми просимо вас піти з поста голови Європейської ради», — зазначено в посланні.

За даними видання, до вечора неділі під петицією підписалися близько 2,5 тисячі жителів Бельгії, Франції, Італії та країн, що не входять до Євросоюзу.

Нагадаємо, на зустрічі президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана з Шарлем Мішелем і Урсулою фон дер Ляйен в Анкарі останньої не дісталося крісла, оскільки два підготовлених зайняли чоловіки.

У своє виправдання президент ЄС заявив, що не поступився місцем чолі ЄК з міркувань рівноправності чоловіків і жінок.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...