Український політолог заявив про залякування та тиск на Зеленського

Прагнення президента України Володимира Зеленського скоріше відкрити ринок сільгоспземель говорить про те, що його залякали, заявив політолог Михайло Погребинський.

В ефірі телеканалу NewsOne він зазначив, що Верховна рада була екстрено скликано на позачергову сесію заради голосування по цьому закону, а сам Зеленський неодноразово закликав депутатів якнайшвидше прийняти документ.

«Чомусь, для чогось президенту треба було дуже терміново проголосувати за цей закон. Він каже, що «треба піти від загрози дефолту» і так далі. Я вважаю, така поведінка президента свідчить про те, що він знаходиться в стані паніки. Його там страшенно налякали, що якщо ти негайно не проголосуєш, то взагалі скоро буде кінець всьому», — зазначив Погребинський.

На його думку, незабаром постать Зеленського як «недосвідчену, але пристойну людину» буде зруйнований, і все менше українців стануть підтримувати президента.

Причину цього він бачить також в чутках про можливий договір з екс-президентом Петром Порошенком. У студії телеканалу припустили, що партія «Європейська солідарність» в повному складі проголосувала за відкриття ринку земель слідом за «Слугою народу», так як Порошенку за це обіцяли закрити кримінальні справи про розтрату.

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...
Load...