Українські військові залишилися незадоволені ідеєю Зеленського

Українські військовослужбовці прокоментували в бесіді з виданням Strana.ua ідею президента країни Володимира Зеленського мобілізувати і чоловіків, і жінок для ведення тотальної війни з Росією.


Раніше Зеленський заявив, що він проти війни з Росією, визнавши, що це була б «жахлива ситуація», при цьому він висловив готовність воювати в разі «нападу» і мобілізувати всі населення країни — як чоловіків, так і жінок.

Як заявив виданню майор ЗСУ Юрій К., подібні заяви є ознакою паніки і непрофесіоналізму влади, готових «кинути в м’ясорубку всіх підряд». «Заяви про загальну мобілізацію — лише свідчення того, що у чинного президента в військових радників якісь ліві люди. Або Зеленський просто не розуміє, що таке загальна мобілізація», — зазначив український військовий, припустивши, що висловлювання глави держави було зроблено «для пафосу «.

У свою чергу, капітан запасу Олексій К. вказав, що Зеленський ніколи не служив в армії і «не розуміє, що таке війська і війна». «Тільки на курс молодого бійця йде місяць. А для отримання військової спеціальності йде близько року. Воюють не числом, а вмінням. Люди без досвіду і знань — величезна тягар в бою. Навіть в тилу це тягар для всіх. Всі розмови про тотальну мобілізацію — марення», — заявив він.

При цьому старший лейтенант Сергій Ч. нагадав, що досвід минулих мобілізацій на Україні продемонстрував «нікчемними» подібних витівок. «Мобілізовані не хочуть воювати. Армія мобілізованих за загальним принципом — це армія поразки і анархії. Щоб змусити воювати мобілізованих, потрібно загороджувальні загони ставити позаду», — підкреслив український офіцер.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...