Україна розмістить ракети «Нептун» в Чорному та Азовському морях у 2021 році

Військово-морські сили України в 2021 році приймуть на озброєння протикорабельні комплекси з крилатими ракетами «Нептун».

ВМС розгорнуто три дивізіони: два в Чорному морі і один — в Азовському морі, заявив командувач українськими ВМС Олексій Неїжпапа.

«Випробування показали, що ніщо не заважає поразки кількох цілей одночасно. Зброя однозначно ефективно, головне завдання зараз — отримати «Нептун» якомога швидше і грамотно їх застосовувати», — повідомив Неїжпапа в інтерв’ю українській службі «Радіо Свобода».

В середині червня Неїжапа повідомив про успішні випробування на полігоні в Одеській області ракет комплексу Р-360 «Нептун». Також він заявив про наявність в Україні повноцінного ракетного комплексу берегового базування і про плани перейти від концепції морських сил до концепції ВМС. Відмінність полягає в тому, що морські сили чекають противника біля своїх берегів, а ВМС зустрічають противника біля його берегів.

Раніше глава конструкторського бюро в складі концерну «Укроборонпром» розповів, як може бути застосована ракета «Нептун».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...