У США під час вакцінації від коронавірусу втратила свідомість медсестра

У США на Алясці медсестра втратила свідомість через 10 хвилин після вакцинації препаратом від COVID-19 фірми Pfizer-BioNTech

Це сталося в результаті алергічної реакції. У жінки підвищилося серцебиття, з’явилася задишка, а тіло покрилося висипом.

Їй оперативно ввели адреналін, але вже через деякий час симптоми алергічної реакції проявилися знову. Лікарі застосували крапельницю зі стероїдами і адреналін. Симптоми знову вляглися.

Після аналогічної алергічної реакції у чоловіка в цьому ж госпіталі регулюючий орган США випустив екстрене попередження, що люди, у яких є алергія на інгредієнти вакцини, повинні уникати її.

Слід зазначити, що у медсестри, яка впала в обморок, не було алергії в анамнезі. Про цю історію вже написав NewYorkTimes і інші світові ЗМІ.

На цьому тижні США повинні прищепити цією вакциною близько трьох мільйонів чоловік і планують за місяць охопити 20 мільйонів чоловік, якщо буде схвалена інша вакцина від Moderna.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...