У США досліджують серйозну алергічну реакцію на вакцину Pfizer

У медпрацівниця зі штату Аляска в США після щеплення препаратом від коронавірусної інфекції компаній Pfizer і BioNTech розвинулася сильна алергічна реакція.

Про це повідомила газета The New York Times з посиланням співробітника клініки, в якій проходила процедура.

За даними видання, реакція настала через десять хвилин після введення препарату. При цьому в анамнезі дівчата не повідомлялося про схильність до алергії. Зараз вона госпіталізована і перебуває в стабільному стані.

Представники Pfizer повідомили телекомпанії CNN, що ретельно перевірять даний інцидент. Вони також підкреслили, що поки у них немає докладної інформації про ситуації, що склалася, проте компанія активно взаємодіє з владою штату.

Це не перший випадок алергії на вакцину Pfizer. Як повідомляє The New York Times, минулого тижня схожі інциденти сталися у двох пацієнтів у Великобританії. Тоді влада країни випустила заяву, в якому застерегли схильних до сильних алергічних реакцій людей від вакцинації.

Раніше, 12 грудня, управління з питань якості продовольства і медикаментів США схвалило вакцину проти коронавируса BNT162b2. Препарат вводиться двома дозами з проміжком в три тижні. За даними розробників, його ефективність досягає 95%.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,