У селі під Чернівцями хворих на nCoV виявлено більше, аніж заявлено

У кожній другій хаті лежать хворі з підозрою а новий вірус.

Заробітчани спокійно приїжджають в рідні міста і села. Що відбувається далі може побачити на прикладі села Колінківці під Чернівцями. Де вже підтверджено 11 випадків та ще кілька десятків перевіряються.

Село вже заблоковано – звідти нікуди виїхати не можна.

Місцеві розповідають, що коронавірус в село завезла одна з заробітчанок, яка стала так званим “нульовим пацієнтом”. Жінка заразила всю свою сім’ю, включаючи двох невісток і трьох онуків. А від них уже почали заражатися інші. Зараз всі – в лікарні, стан у них легкий, кажуть медики.

«Мало того, що тітка приїхала і заразила рідних, які влаштували гульню з приводу її приїзду. Так вона ще й по мітингах бігала, активістка, (9 березня група селян їздила пікетувати Чернівецьку обладміністрацію, вимагаючи визначити Колінківці центром територіальної громади). Ні, щоб удома сидіти, так вона ходила і заразу розносила. А таких як вона – сотні на Буковині, через таких мор почнеться, друга Італія», – обурюється житель села Ігор.

«Насправді в кожній другій хаті лежать з температурою і кашлем. Я ось купив макаронів, олії, хліба, консервів – на тиждень повинно вистачити. А далі не знаю, як на вулицю виходити», – розповів місцевий житель Вадим.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...