Ольга Куриленко вилікувалася від вірусу nCoV і розповіла, як протікала хвороба

Ольга Куриленко вилікувалася від вірусу nCoV і розповіла, як протікала хвороба

Французька актриса українського походження Ольга Куриленко, яка тиждень тому повідомила про те, що підхопила коронавірус, розповіла про своє одужання.

Зірка, яка перебуває на карантині в своєму будинку в Лондоні, поділилася гарною новиною зі своїми передплатниками в Instagram, повідомивши, що вона повністю здорова.

Артистка опублікувала в соцмережі фото, на якому зображена в масці, вона тримає на руках свого чотирирічного сина Олександра Макса Гораціо.

«Я повністю одужала!», – підписала своє фото Куриленко.

Зірка також розповіла, як протікала її хвороба.

«У перший тиждень мені було дуже погано, і я майже весь час лежала з високою температурою і багато спала. Я спала 12 годин і потім ще години 3-4 dltym ​​!!! Піднятися було важко. Втома божевільна. Головний біль дикий», – розповіла Куриленко.

Також вона зазначила, що другий тиждень в карантині пройшов легше.

«У другий тиждень температура повністю пішла і з’явився легкий кашель. Втома залишилася. Тепер практично ніяких симптомів немає. Тільки трохи кашель вранці, але потім він повністю йде на весь день. Тепер я насолоджуюся відпочинком і проводжу час з сином. Тримайтеся!!!», – додала актриса.

Крім того, вона зізналася, що використовує вимушений вільний час в карантині для роздумів і спілкування з малюком.

Додамо, що кілька днів тому Ольга теж вийшла на зв’язок з передплатниками в Instagram і розповіла, що їй стало краще вже через три дні після того, як у неї виявили COVID-19. Лікарі не стали її госпіталізувати і навіть не призначили лікування, порадивши приймати парацетамол.

Поділитись