У МЗС України повідомили про дату нової «нормандської зустрічі»

Наступна зустріч лідерів «нормандської четвірки» може відбутися в квітні в Берліні, дата остаточно не узгоджена, повідомив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко.

«В принципі, це очевидно: після Парижа — Берлін. Так це відбувалося і раніше … У квітні. Ну, жартома називалося 9 квітня, щоб не втратити жодного дня через чотири місяці. Але це, знову-таки, що не Біблія. Це може статися просто протягом квітня», — сказав Пристайко в інтерв’ю агентству УНІАН, опублікованому в понеділок.

Раніше лідери країн «нормандської четвірки» (Німеччина, РФ, Україна і Франція) за підсумками зустрічі, що пройшла в 9 грудня в Парижі, прийняли комюніке. У документі підкреслено, що мінські угоди залишаються базисом для роботи в «нормандському форматі», передбачено розведення сил до кінця березня 2020 року в трьох нових точках в Донбасі. Лідери «нормандської четвірки» також закликали забезпечити до кінця року режим припинення вогню в Донбасі. Крім цього, вони закликали контактну групу забезпечити обмін полоненими в Донбасі «всіх на всіх» до кінця року і надати Червоному Хресту «повний і безумовний доступ до всіх утримуваним особам».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...