У Криму підготують позов до організаторів водної блокади

Глава парламенту Криму Володимир Константинов доручив підрахувати збиток, нанесений півострову і Росії перекриттям Україною Північно-Кримського каналу, для формування позову і пред’явлення претензій організаторам цього процесу.


«Потрібно сформувати перший позов з юристами держради, з нашою експертною групою в зв’язку з водної блокадою. Прошу прийняти участь у цій роботі, включити в роботу адміністрації на місцях», — сказав Константинов під час засідання президії парламенту.

Він нагадав, що канал був побудований зусиллями СРСР і був загальносоюзної власністю. Константинов вважає важливим порахувати збитки в тому числі для зрошувальної системи Криму, збиток від екологічної проблеми в Армянську, де через відсутність води висох кислотонакопичувач, а також включити в позов суми, які зараз витрачаються на відновлення водопостачання на півострові.

«Особливе доручення у мене — спільно з представниками прокуратури — встановити персональну відповідальність осіб, причетних до цього дійства. Зокрема, колишні наші псевдокримчани, які доклали багато особистих зусиль, щоб ця вода була перекрита, — відомі Сенченко (екс-депутат Верховної ради України — ред.), Чубаров (керівник організації «Меджліс кримсько-татарського народу» — ред.) і інші», — сказав Константинов.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...