У Кремлі прокоментували суд у справі MH17

Росія стежить за судом у справі MH17 на підставі доступної інформації, в тому числі альтернативної, але не є частиною розслідування і не може впливати на те, що відбувається, повідомив журналістам прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков.


Раніше найближчі родичі жертв рейсу MH17 Малайзійських авіаліній звернулися до президента РФ Володимира Путіна напередодні Дня Росії. У листі, текст якого опублікувала «Нова газета», звучать прямі звинувачення на адресу російського уряду в тому, що «воно заперечує свою причетність» до події.

«Ми дійсно бачили повідомлення про це лист. Поки ніякої реакції немає», — відповів Пєсков на запитання, чи бачили в Кремлі цей лист і як на нього зреагували.

Прес-секретар глави держави також нагадав, що Росія «не є частиною механізму з розслідування події».

«Ми були фактично відсторонені від цього механізму розслідування. І звичайно, ті, хто писав лист, повинні просто це розуміти», — зазначив Пєсков.

Сам процес розслідування прес-секретар глави держави назвав «предметом найпильнішої уваги».

«І звичайно, ми знаємо всю інформацію, яка розглядається там — природно, те, що доступно нам, — яка розглядається там в ході засідань судових. Ми, на відміну від багатьох, що не ігноруємо, а також беремо до відома дуже уважно інформацію альтернативну, яку дають. Тому найрізноманітніші версії можуть розглядатися. Але знову ж таки, оскільки ми не є частиною розслідування, ми не можемо безпосередньо якось впливати на події», — додав Пєсков.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...