У Європі злякалися зближення Москви і Києва після виборів в Раду

Перемога партії президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» на позачергових виборах до Верховної Ради означає, що Європа може зіткнутися з серйозними проблемами, пише німецька газета Die Welt.


Видання вважає, що серед українців, які проголосували за партію «Слуга народу» президента Володимира Зеленського, дуже багато людей, які бажають поліпшення відносин з Росією, що, на думку видання, може стати «проблемою для всієї Європи».

Зокрема, журналісти вважають, що якщо Зеленський відмовиться від «послідовної» позиції свого попередника Петра Порошенка і піде на компроміс з Москвою, то це стане сигналом того, що в Європі «можна успішно перекроювати кордони», після чого Росія нібито посилить свій тиск і буде прагнути до ескалації.

При цьому газета зазначає розвиток в Україні тенденцій, схожих з європейськими. Зокрема, політичними лідерами стають любителі, а також зростає критика на адресу еліт. Крім того, Die Welt зазначає, що українці втомилися від війни на Донбасі, і Зеленський, ймовірно, буде вести політику з урахуванням їх інтересів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...