Трамп назвав своє переобрання «останнім, чого хоче Росія»

Президент США Дональд Трамп вважає, що Росія, Китай і Іран не бажають його перемоги на майбутніх виборах глави держави.

З цим твердженням він виступив на прес-конференції в Бедмінстері (штат Нью-Джерсі). Його виступ транслювався на сайті Білого дому.

«Думаю, останній, кого Росія хотіла б бачити на посаді [президента США] — це Дональд Трамп. Ніхто не виявляв більшої жорсткості по відношенню до Росії, ніж я», — сказав Трамп. За його версією, такого ж підходу дотримуються Китай і Іран. «Останнє, чого хочуть Росія, Китай і Іран, це перемога Дональда Трампа», — додав американський лідер. «Ми будемо стежити за всіма ними», — підкреслив він.

Таким чином Трамп прокоментував затвердження директора Національного центру контррозвідки і безпеки США Вільяма Еваніна про те, що РФ нібито намагається «очорнити» найбільш ймовірного суперника Трампа на виборах — колишнього віце-президента США Джозефа Байдена. На репліку журналіста про те, що його заяви розходяться з версіями розвідки, Трамп відповів: «Мені все одно, хто що говорить». Коментуючи твердження розвідки щодо можливого іноземного втручання у вибори, президент США додав: «Ми будемо стежити за цим дуже уважно».

«Найбільший ризик для нас — це голосування поштою», — підкреслив Трамп. За його версією, при такому методі голосування «іншій державі» набагато простіше «підробити бюлетені». Трамп зазначив, що це можуть зробити країни, «про які цього не подумаєш».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...