Тимошенко пропонує правильну стратегію протидії коронавірусу, — Кость Бондаренко

Ініціатива Юлії Тимошенко щодо створення Національного штабу для боротьби з коронавірусом – одна з дійсно корисних і слушних ідей, які були запропоновані українськими політиками для протидії епідемії.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише відомий політичний експерт Костянтин Бондаренко.

«Такий штаб передбачатиме солідарну відповідальність влади і всіх політичних сил за ситуацію з захворюваністю. Тобто боротьба з коронавірусом стає справою всього суспільства, а не приватною ініціативою Зеленського і Степанова», – зазначив аналітик.

Також, на думку Бондаренка, створення Нацштабу дасть надію на більш

ефективний контроль за витрачанням ковідних коштів.

«Одна з дійсно конструктивних ідей, які з’являються в інформаційному просторі останнім часом», – зауважив експерт.

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» закликала президента взяти відповідальність за ситуацію в країні та очолити Національний штаб боротьби з КОВІД. Для захисту українців в умовах стрімкого розповсюдження коронавірусу Тимошенко запропонувала 5 невідкладних кроків: відкрити єдину гарячу лінію для тих, хто відчув симптоми хвороби; безкоштовні тести; мобільні бригади для виїзду до хворих додому; надання безкоштовних ліків хворим; розгортання додаткових ліжок у лікарнях. Також колишня експрем’єрка закликала Верховну Раду на найближчому засіданні 20 жовтня мобілізувати додаткові кошти у Фонд боротьби з КОВІД, зокрема змусивши НАК «Нафтогаз» повернути в бюджет недоплачені 75 мільярдів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...