Розвідка Іраку повідомила про затримання можливого нового лідера ІГІЛ

Іракська розвідка повідомила про затримання передбачуваного наступника лідера терористичного угрупування «Ісламська держава» Абдалли Кардаша, повідомляє агентство INA.

«Затримано кандидата в наступники злочинця аль-Багдаді Абдалла Кардаш», — повідомило агентство. Це один із псевдонімів бойовика, справжнє ім’я якого Амір Мухаммед Абдул Рахман аль-Мауле аль-Сальбі.

ЗМІ називали Кардаша «новим ватажком» ІГІЛ. Він очолив угруповання буквально відразу після ліквідації колишнього лідера Абу Бакра аль-Багдаді в жовтні минулого року.

ЗМІ пишуть, що він також відомий під псевдонімами Хаджі Абдалла і Абдалла Кардаш.

Повідомляється, що ще до ліквідації аль-Багдаді держдепартамент США вважав його потенційним кандидатом на місце попереднього глави ІГІЛ. Влада США пропонувала винагороду в розмірі п’яти мільйонів доларів за його затримання.

Про ліквідацію аль-Багдаді в результаті спецоперації спецназу США в провінції Ідліб в Сирії оголосив в жовтні 2019 американський президент Дональд Трамп. Він подякував Росії, Туреччини, Сирії та Іраку за допомогу в ліквідації аль-Багдаді. Пов’язаний з ісламістами сайт повідомляв, що ІГІЛ підтвердила ліквідацію свого ватажка.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...