Росія закликала США скасувати навчання в Чорному морі

Багатонаціональні військові навчання Sea Breeze — 2021, які пройдуть на території України і в акваторії Чорного моря з 28 червня по 10 липня, «заохочують мілітаристські настрої в Києві», Москва закликає США і їх союзників відмовитися від відпрацювання військових дій в регіоні.

Про це йдеться в заяві, опублікованій в Twitter посольства РФ у Вашингтоні.

«Масштабність і явно агресивний характер навчань Sea Breeze ніяк не відповідають реальним завданням безпеки в Чорноморському регіоні», — підкреслили в диппредставництві.

Воно попередило, що дані маневри «підвищують ризики ненавмисних інцидентів» і «заохочують мілітаристські настрої в Києві».

«Настійно закликаємо США і їх союзників відмовитися від відпрацювання військових дій в Чорному морі», — йдеться в заяві. «Все що виникають проблеми в цьому регіоні можуть вирішити причорноморські держави без» нав’язування «допомоги ззовні», — відзначили в диппредставництві.

Прес-служба американського посольства в Україні раніше повідомила, що в навчаннях візьмуть участь 32 країни, в тому числі США. У маневрах братимуть участь 5 тис. військовослужбовців, планується задіяти 32 корабля і 40 літаків.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , ,

Загрузка...