Росія виставила вимоги до Італії після передачі гуманітарної допомоги

Росія виставила вимоги до Італії після передачі гуманітарної допомоги у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції в країні.

Експерти вважають, що Москва вдалася до прямого шантажу. Як повідомив президент Комісії у закордонних справах Сенату Італії Віто Петрочеллі, він отримав офіційного листа з російської Держдуми про те, що Італія повинна натиснути на Брюссель, пише НВ.

Як повідомив Віто Петрочеллі, він отримав листа від Леоніда Слуцького, голови комітету Державної Думи Федерального Зібрання Російської Федерації з міжнародних справ, у якому він закликає зняти антиросійські санкції у зв’язку з поставками так званої гуманітарної допомоги для боротьби з коронавірусом.

Так, російський політик просить представника партії «Рух п’яти зірок», яка входить в парламентську коаліцію, натиснути на Брюссель з метою зняття санкцій проти РФ.

«Нарешті Москва виставила рахунок», – йдеться в повідомленні.

Сам лист датується ще 27 квітня. У ньому депутат країни-окупанта просить італійського парламентарія «повідомити про цей документ сенаторам».

«Західні країни, які називають себе демократичними, наклали різні види санкцій на майже третину населення світу і не планують їх послаблювати навіть на час боротьби з коронавірусом… Я звертаюся до всіх політиків із закликом відмовитися від деструктивної політики санкцій», – пише Слуцький.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...