Путін оцінив стан України фразою «навіть не знаю, що там залишилося»

Президент Росії Володимир Путін заявив, що валовий внутрішній продукт України впав у зв’язку з втратою російського ринку.

Таку думку він висловив на Міжнародному форумі «Російський енергетичний тиждень-2019», трансляцію якого вів телеканал «Росія 24» в YouTube.

«Перед [президентом України Володимиром] Зеленським стоять великі виклики. Я не приховую. Країна опинилася в дуже важкому стані. Я зараз не готовий наводити цифри, але рівень ВВП не просто впав, він звалився за попередні роки. Впав в зв’язку з втратою російського ринку», — сказав Путін.

Російський лідер підкреслив, що деякі галузі промисловості України практично перестали існувати. «Україна, коли перебувала разом з Росією в складі Радянського Союзу, була високотехнологічної, промислової республікою. Вона втратила статус промислового розвиненої держави. Я навіть не знаю, що там залишилося. Суднобудування немає, авіації немає, ракетобудування практично закінчило своє існування. Усе. Це важка спадщин», — додав він.

Відносини між Москвою і Києвом погіршилися після анексії Криму Росією в березні 2014 року і початку конфлікту на Донбасі в квітні того ж року. Україна звинувачує Росію у веденні військових дій на південному сході своєї території і називає її країною-агресором. Кремль відкидає ці звинувачення, вказуючи на відсутність доказів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...