Пристайко назвав три сценарії розвитку ситуації на Донбасі

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що бачить три сценарії розвитку ситуації на Донбасі — домовлятися в рамках Мінських угод, «нескінченно довго» тягнути час, або «ніколи не повертатися до цієї частини України».

«Перший — це спробувати домовитися в рамках того несправедливого процесу, в який ми влізли багато років тому (Мінські угоди). Друга тактика — тягнути нескінченно довго, поки будуть вбивати наших солдатів, поки люди по той бік лінії зіткнення остаточно зненавидять нас, і ніколи ми не зможемо їх повернути. Або третій варіант — ніколи більше не повертатися до цієї частини України», — заявив Пристайко в ефірі телеканалу ICTV.

За його словами, «зараз президент України і вся команда намагаються все-таки закінчити те, що почали наші попередники, починаючи з «Мінська». При цьому Пристайко зазначив, що в разі невиконання «Мінська», можливо, буде потрібно звернутися до світової спільноти з тим, що «нам потрібна, напевно, місія з підтримання миру між нами, а краще — на всій окупованій території».

Фото РИА Новости.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...