Понад 30 тисяч жителів самопроголошеної ЛНР отримали російські паспорти за спрощеною схемою

Більше 30 тисяч жителів самопроголошеної Луганській народної республіки отримали паспорти Російської Федерації за спрощеною схемою, заявив в інтерв’ю РІА Новини так званий глава ЛНР Леонід Пасічник.

Президент РФ Володимир Путін 24 квітня підписав указ про спрощене отримання російських паспортів жителями самопроголошених ЛНР і ДНР. Він заявив, що питання носить суто гуманітарний характер, у Росії немає бажання створювати проблеми Києву, але ситуація з громадянськими правами в Донбасі переходить межі. Менше ніж через тиждень в Ростовській області відкрилися Центри видачі російських паспортів. Пізніше дію указу було розширено на всіх жителів Донецької і Луганської областей. Перші паспорти РФ за спрощеною схемою жителі ЛНР і ДНР отримали 14 червня.

«На сьогоднішній день більше 30 тисяч жителів республіки вже отримали паспорти Російської Федерації, ще 50 тисяч подали відповідні документи», — повідомив так званий глава ЛНР.

Пасічник очікує, що до кінця року сумарна цифра людей, які взяли участь в процесі паспортизації, переступить за позначку в 100 тисяч. «Очевидно, що люди з великим бажанням беруть участь в цьому процесі, я багато говорив про те, наскільки для нас це рішення було довгоочікуваним», — сказав він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Load...